Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Niedziela, 19 maja 2024
Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
pochmurno
15°C

Z bocianem przez EGO – utworzenie subregionalnego szlaku rowerowego

Ocena 0/5

15 stycznia  w Urzędzie Miasta Ełku odbyło się spotkanie samorządowców z subregionu EGO z Panem Marcinem Kuchcińskim, Marszałkiem Województwa Warmińsko-Mazurskiego. W spotkaniu uczestniczył m.in. Andrzej Bezdziecki Wójt Gminy Kalinowo.

W trakcie spotkania zostały podpisane porozumienia pomiędzy Stowarzyszeniem EGO „Kraina Bociana” – które reprezentuje Tomasz Andrukiewicz, a Zarządem Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Porozumienia dotyczą realizacji dwóch projektów strategicznych subregionu EGO, tj. „Z bocianem przez EGO – utworzenie subregionalnego szlaku rowerowego” oraz „Poprawa dostępności i spójności komunikacyjnej subregionu EGO”. 

Podpisanie porozumienia to efekt kilkuletniego procesu nad stworzeniem projektów strategicznych, w który zaangażowane były wszystkie samorządy, w tym również Gmina Kalinowo, którą reprezentował Mariusz Klepacki Sekretarz Gminy Kalinowo. Planowane do realizacji projekty swoim zakresem obejmują teren naszej Gminy. 

Dzięki zabiegom Mariusza Klepackiego Sekretarza Gminy do projektu drogowego zostały wpisane planowane do przebudowy dwie drogi powiatowe znajdujące się na terenie naszej gminy: Wysokie - Pisanica oraz Sędki – Pisanica – Borzymy – granica województwa. 

Dofinansowanie odbędzie się w ramach programu regionalnego na lata 2021-2027 „Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur” (FEWiM).

 

Galeria zdjęć

20.10.2023_Mapa nr 1.8 Gmina Kalinowo(1) mapa drogowa
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.
Urząd Gminy Kalinowo