Wtorek, 18 stycznia 2022
Imieniny: Piotr, Małgorzata
pochmurno
-2°C
Powróć do: strona główna

Serwis SMS

Zachęcamy mieszkańców do zgłoszenia poniżej swojego numeru telefonu i korzystania z bezpłatnego systemu ostrzegania i informowania. Dzięki rejestracji w systemie odbiorca będzie otrzymywał wiadomości na swój telefon z informacjami:

  •  ostrzeżenia meteorologiczne, awarie (wichury, wypadki, przerwy w dostawie prądu lub wody, itp.),  imprezy kulturalne, sportowe,
  •  bezpłatne badania lekarskie i programy zdrowotne,
  • przypomnienia o ważnych świętach i wydarzeniach państwowych czy samorządowych,
  •  przypomnienie o płatnościach oraz o zaległościach podatkowych i innych należności gminnych,
  • informacje o spotkaniach w sołectwach oraz na terenie gminy Kalinowo.

Numer telefonu może zostać w każdej chwili wycofany z systemu (wystarczy zgłosić).

Zapraszamy chętnych do wpisywania się!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z rejestracją w systemie SerwerSMS w celu otrzymywania wiadomości na nr telefonu z informacjami o tym, co dzieje się w gminie Kalinowo, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000 z późn.zm.).

Jednocześnie oświadczam, że udzielam zgody dobrowolnie oraz że zostałam/em poinformowana/y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, jak również wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie.

 
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Urząd Gminy Kalinowo